HEKSAGON Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice
ZAMAWIANIE SZKOLEŃ: 602 644 976

Fryderyk Karzełek

Pieniądze są sexy

Pieniądze są sexy

Co sądzą o mojej książce profesjonaliści?

02_Modzelewskiprofesor Uniwersytetu Warszawskiego, Instytut Studiów Podatkowych, wiceminister finansów w latach 1992–1996.
Dopiero niedawno doznałem olśnienia: w języku polskim jest bardzo wiele słów związanych z biedą, a niewiele z bogactwem. Parafrazując ten problem – nasze narodowe odrodzenie przed blisko stu laty było buntem biednych, którzy przechowali i odzyskali własną państwowość wbrew ugodowym postawom i ostrożności bogatych. Dlaczego? Bo od dawna bogactwo jest dla wielu (większości?) początkiem odejścia od polskości. Czego nam więc dzisiaj potrzeba, aby nie dać się pokonać biedzie, a zarazem nie rozpłynąć się w zglobalizowanym świecie budowanym przez emigrantów? Odpowiem: musimy nauczyć się być Polakiem, któremu polskość nie utożsamia się z biedą, ale z zamożnością. To wcale nie jest proste, lecz sądzę, że książka ta ma szansę nam w tym pomóc. A może nazbyt poważnie traktuję problemy, o których pisze Autor? Ani przez chwilę, bo drogę do finansowej niezależności musimy znaleźć bez potrzeby uczenia się angielskiego.

03_Piotr KUCZYŃSKIgłówny analityk, Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o.
Na pozór to jeden z licznych poradników pokazujących, co trzeba robić, żeby stać się bogatym. Ale tylko na pozór, bo pisząc o zdobywaniu pieniędzy, autor jednocześnie pokazuje, że nie da się być w pełni szczęśliwym bez równomiernego rozwoju osobowości. Twierdzi też, że sam miał sporo szczęścia. Ja również uważam, że to konieczny składnik powodzenia. Co więcej – jestem przekonany, że wiara w siebie zrodzona po przeczytaniu tej książki będzie sprzyjała takiemu szczęściu.

01_Ostrowski2psychoterapeuta prowadzący warsztaty o psychologii pieniądza.
Eksperci od finansów i biznesu mają na zarobienie dużych pieniędzy mnóstwo sposobów. Tylko jak je potem wdrożyć w życie? A to już kwestia naszej psychiki: rozwiązania wewnętrznych konfliktów, pozbycia się niesprzyjających przekonań, znalezienia motywacji. Ta książka porusza istotne psychologiczne wątki związane z pieniędzmi, jej lektura może więc naprawdę zmienić nasze finansowe życie.

Kim jestem?

Jestem człowiekiem, który z profesjonalnego doradztwa finansowego uczynił prawdziwą sztukę. Bazując na ogromnym doświadczeniu rynku niemieckiego i polskiego opracowałem unikalne metody budowania zamożności wśród swoich klientów, dla których opracowuję indywidualne plany finansowe. Głośno mówię, że EMERYTURA TO BZDURA, o czym przekonują się ci, którzy dzięki współpracy z Polskim Doradztwem Finansowym uzyskali pełną niezależność finansową na długo przed osiągnięciem wieku emerytalnego. Wszystko opisałem w mojej książkę PIENIĄDZE SĄ SEXY.

Książkę można kupić tu: www.empik.com

Oficjalny blog: www.fryderykkarzelek.com